Świeży sok metodą tradycyjną
Dzięki 6-litrowej prasie do owoców możesz cieszyć się naturalnym sokiem w domu. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że zmieści się w kuchni, ale nadaje się także do ogrodu. To proste i skuteczne rozwiązanie dla każdego miłośnika owoców.
Do różnych rodzajów owoców
Tradycyjna konstrukcja śrubowa pozwala na łatwe wyciskanie soku z jabłek, gruszek, winogron i owoców jagodowych. Kosz z siatką filtrującą zapewnia czysty sok, a solidne materiały gwarantują długowieczność sprzętu.
Naturalne materiały, trwała budowa
Prasa wykonana z drewna bukowego i metalu – estetyczna i praktyczna. Drewniane płytki oraz wygodny uchwyt łączą klasyczny wygląd z funkcjonalnością nowoczesnych urządzeń kuchennych.
Prosta obsługa i konserwacja
Prasa jest łatwa w montażu i nie wymaga specjalistycznej wiedzy do konserwacji. Kompaktowe wymiary pozwalają na przechowywanie nawet w małych przestrzeniach, a po użyciu łatwo ją wyczyścić – doskonała do kuchni i letniego tłoczenia w ogrodzie.
Cechy produktu
- Wymiary: 27x58 cm
- Waga: 5,8 kg
- Średnica zbiornika: 18 cm
- Pojemność: 6 litrów
- Rozmiar śruby: 24x2 cm
- Filtr z siatki: 36x40 cm, tworzywo sztuczne
- Długość uchwytu: 32 cm
- Drewniane płytki: 26,5x2,5x0,5 cm
Zawartość zestawu